Hakkımızda

Firmamız 2016 yılından beri telefon tamiri ve teknik servisi alanında hizmet vermektedir. 2017 yılında cep telefonu alım satımı ve aksesuarları alanında da hizmet vermeye başladık. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke ve hedef edindik. Sizden aldığımız moral ve motivasyon ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

  

 Çağımız mobil ve teknoloji çağı. Bu nedenle biz de işimizi ve kendimizi çağa uyarladık. Internet üzerinden ürün satışına ve teknik desteğe başladık. Yılların mobil cihazlar alanında bize kattığı tecrübeyi şimdi sanal ortamda siz değerli müşterilerimizin beğenisine ve hizmetine sunuyoruz.  

   

 Sattığımız tüm ürünlerde iki şeyi dikkate alıyoruz: Kalite ve ucuzluk. Gerek müstakil mağazamızda gerek sanal mağazamızda sattığımız tüm ürünler kaliteli ve garantilidir. Mağazamızda sattığımız tüm ürünlerin fiyatlarını makul olan en düşük fiyata çektik.

  

 Mağazamız, Malatya'da yer almaktadır.(İletişim sayfasından tam adresimize ulaşabilirsiniz.) Sanal mağazamızdan alış veriş yapabileceğiniz gibi müstakil mağazamızı ziyaret edebilir, alış veriş yapabilirsiniz. Güler yüzlü ve kaliteli ürün hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyarız.

 Sanal Mağazamız Hakkında:

 Sanal mağazamız hizmete açılmıştır fakat tasarım ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Ürün yelpazemizi de genişletmeye devam etmekteyiz. Ödeme seçeneklerimiz arasında online ödeme ve havale mevcuttur. En kısa zamanda kapıda ödeme yöntemi de eklenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 Mutlu Mobil Günler Dileriz.

  Mobil Teknoloji Market